Kas Kontentu In Caribbean Court
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villan Kas Kontentu In Caribbean Court Kralendijk med 1 sovrum, som ligger inom 5 minuter till fots från Compass Sailing, kan ta emot upp till 2 gäster. Villan, som ligger i närheten av Terramar Museum, erbjuder Wi-Fi samt en parkering.
Kralendijks centrum kan nås på 15 minuters promenad från den här villan med 1 badrum och Bonaire Museum of Natural History ligger cirka 1 km bort. Gästerna kan besöka Bachelor's Beach som ligger ungefär 25 minuters promenad bort, medan Bonaire National Marine Park finns ungefär 20 minuters promenad bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 800 meter från VIP Diving.
I villan Kas Kontentu In Caribbean Court finns bekvämligheter för självhushållning, som vattenkokare, kylskåp och köksredskap i ett komplett kök. Restaurangen Sebastian Restaurant, som serverar italienska rätter, är belägen ungefär 13 minuters promenad bort. Gästerna kan enkelt ta sig till flygplatsen Flamingo internationella, som ligger 5 minuters bilresa från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Flamingo Casino680 km
- VIP Diving225 km
- Warehouse Bonaire714 km
- Bonaire National Marine Park713 km
- South Pear Mall949 km
- South Pier Mall947 km
- Van Den Tweel938 km
- Addo's Bookstore695 km
- SoloBon Sailing623 km
- Flygplatser
- Flamingo internationella flygplats1,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från villan Kas Kontentu In Caribbean Court till Flamingo internationella flygplats?
Villan Kas Kontentu In Caribbean Court ligger inom 5 minuters bilresa från Flamingo internationella flygplats. - ❓
Finns det ett kök i villan Kas Kontentu In Caribbean Court?
Ett komplett kök finns i villan Kas Kontentu In Caribbean Court. - ❓
Tillåter villan Kas Kontentu In Caribbean Court husdjur?
Villan Kas Kontentu In Caribbean Court tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Kas Kontentu In Caribbean Court?
Ja, en badtunna finns i villan Kas Kontentu In Caribbean Court. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Kralendijks viktigaste landmärken, inklusive Terramar Museum (1 km), Bonaire National Marine Park (1,1 km) och Bachelor's Beach, som finns inom 5 minuters bilresa.